Úvod > Infocentrum > Aktuality > 2024 > Tisková zpráva z jednání rady města ze dne 13. května 2024

Tisková zpráva z jednání rady města ze dne 13. května 2024

28. 5. 2024 |

Vážení spoluobčané,
Rada města Holic na jednání 13. května 2024 schválila dodavatele S. P. UNI na chemickou sanaci střešních konstrukcí na budovách ZŠ Komenského. Členové rady jednali o možnosti zapůjčení zařízení měřící úsekovou a okamžitou rychlost od ŘSD a doporučili zastupitelstvu schválit smlouvu o smlouvě budoucí na bezúplatné vypůjčení tohoto zařízení. Na program jednání se dostal i projekt fotovoltaických elektráren pro budovy MÚ, MŠ Pardubická, MŠ Holubova a MŠ Staroholická.