Úvod > Infocentrum > Aktuality > 2022 > Město Holice a Munipolis

Město Holice a Munipolis

12. 5. 2022 |

Město Holice využívá mobilní rozhlas Munipolis.

Bydlíte, pracujete nebo se zajímáte o dění v Holicích? Chcete dostávat upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky kulturní, sportovní či rodinné akce přímo do Vašeho mobilu či e-mailu? Zaregistrujte se do mobilního rozhlasu Munipolis a dostávejte důležité informace z naší obce pomocí e-mailů, zpráv do aplikace nebo SMS ˃˃ holice.munipolis.cz/registrace.
Munipolis také umožňuje zasílat podněty příslušným institucím. Můžete tak informovat o závadách na veřejném majetku, poruše osvětlení, černé skládce nebo třeba odstaveném autovraku. Stačí vyfotit → lokalizovat → odeslat.
Otevřete si profil našeho města a podívejte se sami, jak probíhá komunikace přes mobilní rozhlas Munipolis a jaké výhody registrace přináší ˃˃ https://holice.munipolis.cz/.
Služba je zcela zdarma.