Úvod > Infocentrum > Aktuality > 2022 > Informace ohledně průkazových fotografií

Informace ohledně průkazových fotografií

12. 7. 2022 |

Průkazové fotografie je možné pořídit v Artykadle v Holicích, na náměstí T. G. Masaryka 27, vždy po předchozí domluvě, a to na tel. čísle +420 732 362 940 nebo e-mailem info@artykadlo.cz.

V České republice je standardní průkazový formát 35 x 45 mm. V zahraničí je možné se setkat s atypickými průkazovými formáty – např. 30 x 40 mm, 50 x 50 mm, 60 x 80 mm a další.

Všechny tyto formáty je možné v Artykadle vyhotovit, a to digitálním tiskem na počkání. Výslednou fotografii je možné uložit i v digitální podobě na médium, případně zaslat e-mailem.

Ceník průkazové fotografie:

4 fotografie v rozměru 35 x 45 mm na počkání 200 Kč
možnost domluvy i jiného rozměru

Upozornění:

Na městském úřadě, na oddělení občanských a cestovních průkazů, nelze pořizovat průkazové fotografie k jinému účelu než pro potřebu příslušné agendy. Fotografie je možné pořídit pouze pro nové doklady a nelze je vytisknout.