Úvod > Infocentrum > Aktuality > 2021 > 2. místo v krajském kole soutěže Zlatý erb 2021 za městské webové stránky

2. místo v krajském kole soutěže Zlatý erb 2021 za městské webové stránky

16. 9. 2021 | Barbora Štěpánová

IMG 9059

Do 23. ročníku krajského kola soutěže Zlatý erb 2021 o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí se přihlásilo 6 obcí a 10 měst. Přihlášena byla všechna velká města kraje, takže konkurence byla opravdu značná.

Holice a jejich nový web i tak vybojoval stříbrnou medaili a skončil tak přesně mezi zlatou Litomyšlí a bronzovými Svitavami. Oběma umístěným gratulujeme a přiznáváme se k velké radosti, kterou nám umístění ve Zlatém erbu udělalo.

Toto ocenění získaly Holice již za minulé webové stránky v roce 2011. Tehdy jsme krajské kolo soutěže vyhráli a navíc získali 3. místo v kategorii Nejlepší elektronická služba za databázi organizací ve městě Holice.